top of page
Misja, wizja i wartości

Misja

Misją Salonu Językowego Maverick jest inspirowanie i wzbudzanie pasji do nauki języków obcych.

 

Wizja

Pragniemy stworzyć unikatową i możliwie najbardziej efektywną metodę nauki języków obcych. W tym celu chcemy połączyć doświadczenie i pasję naszych lektorów, nowoczesne narzędzia multimedialne, a także wiedzę z zakresu optymalizacji metod uczenia się, motywacji i ogólnej psychologii sukcesu. Pragniemy, by Maverick stał się synonimem optymalnego wyboru najlepszego ośrodka szkoleniowego z zakresu nauki języków obcych.

Wartości

Jako szkoła językowa chcąca budować własną tożsamość, nasza codzienna praca opiera się na określonym systemie wartości. Odzwierciedla on to wszystko, w co wierzymy, co determinuje nasze wszystkie wysiłki i starania.

  • ZAANGAŻOWANIE & PASJA – Wspólnym wysiłkiem pracowników administracyjnych, lektorów oraz podmiotów współpracujących dążymy do stworzenia optymalnych warunków do pracy oraz nauki.

  • ZADOWOLENIE & SATYSFAKCJA – Pragniemy jako szkoła językowa gwarantować zarówno Uczniom, pracownikom, jak i wszystkim partnerom, z którymi współpracujemy pełną satysfakcję z faktu współpracy z Maverick, pracy na jego rzecz, a także nauki w jego strukturach.

  • ZAUFANIE & SZACUNEK – Wierzymy, że podstawą stabilnej i rzetelnej konstrukcji naszej szkoły językowej, dziś i w przyszłości, jest oparcie na zasadach wzajemnego szacunku oraz zaufania, które są dla nas wartościami nadrzędnymi w budowaniu wzajemnych relacji międzyludzkich.

  • JAKOŚĆ & INNOWACYJNOŚĆ – Na wszystkich polach działalności Salonu Językowego Maverick stale dążymy do osiągania najwyższej możliwej jakości naszej pracy. Nie ustajemy w wysiłkach, by usprawnić wszystkie procesy funkcjonowania naszje szkoły językowej, a w szczególności metody i narzędzia nauczania.

bottom of page